środa, 7 sierpnia 2013

Wróciłam do blogosfery - PRZEPROWADZKA!!!

Zapraszam pod nowy adres!

http://niedoczytanie.wedrowka.net


Aż nie chce mi się wierzyć, że minął prawie rok od mojej ostatniej recenzji. Czwarty rok studiów, walka z prawem jazdy i milion innych spraw przytłoczyły mnie tak bardzo, że nie znalazłam już czasu dla mojego kawałka Internetu. Oczywiście - ani na moment nie przestałam czytać ;-) Stęskniłam się jednak za Wami, Waszymi komentarzami, opiniami, recenzjami, za tym przytulnym ciepłem, które emanuje z książkowej blogosfery, znajdowaniem nowych tytułów, których pewnie bez Was nigdy bym nie odkryła. A może i choć niektórym z Was zatęskniło się troszkę do moich wpisów? Mam ogromną nadzieję, że wybaczycie mi tę ogromnie długą nieobecność i przeprowadzkę, i że tu również będziecie zaglądać w poszukiwaniu mojego spojrzenia na książki.

Przez ostatnie miesiące starałam się stworzyć wirtualne miejsce, które już teraz jest dla mnie magiczne. W końcu mi się to udało i szczerze wierzę, że Wam także się spodoba. Przeniosłam tam już całe moje archiwum z tej strony.

Zapraszam pod nowy adres!Zapraszam więc Was do krainy wiecznego niedoczytania, na moją wędrówkę przez tysiące stron innych rzeczywistości. Rozgośćcie się, usiądźcie wygodnie z kubkiem herbaty w ręce i czytajcie, czytajcie, czytajcie... :-)

***

Najdalej jutro, a może nawet dziś, pojawi się pierwsza recenzja. Na zachętę - będzie o Palimpseście Catherynne M. Valente, książce nietypowej i bardzo magicznej.

Łącza do Waszych stron będę sukcesywnie dodawać do listy z prawej strony. A jeśli chcecie mnie odwiedzać regularnie, pamiętajcie o zaktualizowaniu adresu w Waszych zakładkach, listach linków i kanałach RSS! :-)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza